Polistireno granulės naudojamos šiltinimo metu

polistireno-granules  Polistireno granulės tai yra išpūstas polistirolis. Granulė  tai  rutuliukas, kuris yra  užpildytas su dujų pagalba. Jos yra naudojamos šilumos izoliacijoje, garso izoliacijoje, nekarkasiniuose  balduose.  Taip pat jas naudojant galima  gauti net šiltas grindis.  Darbo metu granulės nepadidėja ir nesumažėja.  Tokios konsistencijos polistirenas tai yra baltos  sferinės  formos granulės, kurių  viduje yra  daug uždarų ertmių, kurios  yra  užpildytos  oru.  kiekviena  atskira  granulį tai yra pilnas rutuliukas, kurio viduje  yra  dujos.  Veikiant dujoms specialioje įrangoje granulės  išsiplečia ir šis procesas vyksta kelis kartus.  Pirmojo  etapo metu granulės išauga  4 kartus, o kito  etapo metu jos išauga 5 kartus.  Vėliau šios granulės susiguli, kad būtų pašalintos dujos ir viskas yra  fasuojama į maišus.   Sufasuotos  granulės gali  būti labai patogiai transportuojamos ir saugomos. Polistireno granulės yra naudojamos, kai reikia  atlikti  šilumos izoliaciją, taip pat gali  būti naudojamos įvairios surišamosios  medžiagos. Su cemento ir granulių pagalba galima  gauti šiltas grindis.  Tokiu  būdu yra gaunamos  apšildytos  grindys. Labai svarbus  faktorius montuojant tokias grindis tai erdvės taupymas, kadangi niekam  nėra naudinga išeikvoti namų erdvę.  Aukštos  granulių išlaikymo savybės yra  naudojamos, kai yra gaminami blokai remontuojant ir statant mažas konstrukcijas.

Todėl įsigyti polistireną granulėmis nori daugelis remonto specialistų.  Polistireno granulės tai yra  pagrindinė medžiaga iš kurios yra gaminamos porolonas. Granulių išvaizda tai termoplastinis polimerinis rutuliukas, kurio dydis yra 3-6 milimetrai.  Visi, kurie jau spėjo įvertinti šios medžiagos  privalumus gali  drąsiai tvirtinti, kad toks  išradimas yra labai patogus daiktas, kuris naudojamas statybose.  Jei jūs esate  vienas iš tų, kuris dar nieko nežino tokiu  atveju jums  yra reikalinga  informacija.  Nežiūrint į tai kokia  yra  daugelio nuomonė, tačiau polistireno granulės  yra naudingas dalykas, kuris  gali būti naudojamas net formuojant namų interjerą ir gali nustebinti kiekvieną pirkėją.  Labai dažnai šios granulės  užpildo krėslus, sofas, pufus ant kurių gali patogiai įsitaisyti visa šeima.  Tai yra labai praktiškas pasirinkimas, kurio dėka krūvis pasiskirsto  tolygiai ir  jis priima  bet kurią  formą, bei pakartoja  jūsų kūno  kontūrus.  Tokie  maišai yra  gaminami iš natūralių žaliavų ir jie yra užpildomi polistireno granulėmis, kurios  yra  ekologiškai švarus produktas. Tai yra labai svarbu tuo  atveju jei jūsų šeimoje yra maži  vaikai arba  alergiški  asmenys.  Labai svarbu, kad žmogus naudodamas tokius  baldus nepatirtu jokių alerginių reakcijų arba odos  sudirgimo.

 

Kokius pagrindinius  privalumus turi polistireno granulės?  Jų neveikia  atmosferos poveikis, jos yra lengvos  ir atsparios  liepsnai, jas labai patogu transportuoti išsaugoti.  Granulės gali būti saugomos specialiuose polietileno  maišeliuose, kurių  svoris iki 10 kg.  Granulės   tai pat yra idealus izoliatorius, kuris pasižymi  aukštomis  garsą sugeriančiomis  savybėmis ir tai yra puikus  temperatūros  režimo stabilizatorius. Agrarinėje  pramonėje  granulės labai dažnai yra  sumaišomos  su dirva ir yra naudojamos kaip oro praturtintojas, kadangi augalai tokioje  terpėje  geriau auga.   Be to, ši medžiaga  yra  naudojama  baldų pramonėje, ji naudojama kaip užpildas gaminant karkaso neturinčius baldus, kurie  geriau nei kas kitas pakartoja  žmogaus kūno formas, jos lengvai transportuojamos, remontuojamos ir gali  būti pritaikomos pagal  bet kokį dizainą. Polistireno granulės yra naudojamos kaip šiltinimo medžiaga, kuri yra tiesiog nepakeičiama ten kur  standartiniai šiltinimo metodai nėra tinkami.  Polistirenas  gali  lengvai užpildyti  bet kokius tarpus. Tai suteikia galimybę ne tik apšildyti namus, tačiau ir apsaugoti statinius  nuo nepageidaujamo triukšmo.

 

Leave a Reply